КЗ "БАЛТСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ"

Циклова комісія викладачів української філології
«Уміє вчити той, хто вчить цікаво»
А.Ейнштейн
Досконале знання мови – це ключ до успіху в сучасному світі, де комунікація набуває все більшого значення.
У складі предметно-циклової комісії викладачів української філології працює 8 викладачів: Капкіна Любов Макарівна, Присяжнюк Надія Анатоліївна, Слобіцька Людмила Зіновіївна, Печарська Віра Петрівна, М’ягкоход Наталія Миколаївна, Каташинська Алла Олександрівна, Димовська Анна Костянтинівна, Славінська Ольга Миколаївна.
Це духовно багаті особистості, які мають високий професійний рівень. Тут гармонійно поєднався авторитет і багаторічний досвід викладачів-наставників з креативністю і молодим запалом тих, хто нещодавно розпочав свій шлях на педагогічній ниві.
Звіти ЦК викладачів української філології
31 серпня 2023 року відбулося засідання циклової комісії викладачів української філології під керівництвом Наталья Мягкоход. Ознайомилися з методичними новинками, затвердили робочі програми, обговорили основні вектори роботи циклової комісії у 2023-2024 н.р.


Вересень - це не лише період характерної для початку навчального року освітньої бюрократії Це також пора активної співпраці, яка є запорукою втілення намічених на рік професійних планів і намірів
Сьогодні воркшопили з колегами й розглядали особливості жанру есе, зокрема в його академічному вимірі. Дякую всім, хто знайшов час і долучився до заходу!
Тримаймо освітній фронт!
І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
На виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у коледжі стартував І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Конкурс дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати рівень своїх знань, своєї творчості.
Сьогодні як ніколи наша держава потребує молодих талановитих людей, які своїми знаннями, своєю творчістю спонукатимуть наше суспільство до побудови сильної незалежної держави на засадах патріотизму та гідності.
Переможцями конкурсу стали такі студенти:
І місце – Чернега Аліна (24 група);
ІІ місце – Мостова Ганна (22 група);
ІІІ місце – Бриндзя Аліна (33 група).
Викладачі української філології
9 листопада - День української писемності та мови
День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Не залишилися осторонь відзначення цієї дати і студенти КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж". Тому здобувачами освіти І- го курсу першого (бакалаврського) рівня було проведено виховну годину на тему: "Наша мова - солов'їна".
Бажаємо процвітання нашій українській мові, аби кожен громадянин грамотно володів державною мовою, збагачував її престиж, адже - це обов'язок кожного, хто вболіває за державу, її цілісність та розвиток.
Проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Згідно з Положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Напередодні Дня української писемності та мови у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» організовано і проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У Конкурсі взяли участь студенти 1-3 курсів. Викладачами української філології заздалегідь сплановано і дібрано завдання для першого етапу, впорядковано критерії. Критерії оцінювання охоплювали специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість учасників.
Переможцями І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали такі студенти:
І місце – Свиргунов Максим, 22 група;
ІІ місце – Бурка Юлія, 32 група;
ІІ місце – Бриндзя Аліна, 33 група;
ІІІ місце – Стадник Дарина, 12 група;
ІІІ місце – Конгтхавонг Міранда, 12 група.
Викладачі української філології
Григорій Сковорода – український Сократ
03 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження українського філософа, мислителя, письменника, педагога, одного з провідників національної духовності – Григорія Сковороди. З цієї нагоди викладачами української філології КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 01 грудня було проведено студентську науково-практичну конференцію «Григорій Сковорода – український Сократ», у якій взяли участь Заборська Ксенія (22 група), Єні Олександр (32 група), Санкевич Вероніка (44 група), Мостова Ганна (22 група), Матвієнко Поліна (22 група), Бакан Катерина (31 група), Яременко Богдан (ІІІ курс бакалаврату). Також до заходу долучилися викладачі української філології КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» та учасниці Попова Вікторія і Склярук Юлія (студентки 3-А курсу).
Тематика конференції охопила питання філософських і педагогічних поглядів Г. Сковороди, специфіки його художніх творів, рецепції спадщини мислителя українськими науковцями.
Варто відзначити, що конференція відбувалася під час повітряної тривоги, але це не завадило продуктивному обміну думками між учасниками і слухачами заходу. Наукову зустріч було проведено з урахуванням усіх вимог техніки безпеки.
Наші викладачі й студенти незламні!🎓📚
Тримаймо освітній фронт!
Вітаємо кращих знавців шевченкового слова
Чернега Аліна, студентка ІІ курсу комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» стала переможницею ІІ(обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо кращих знавців шевченкового слова, Чернегу Аліну та її наставника, викладача української філології Каташинську Аллу Олександрівну за зайняте І місце.
Бажаємо сил і наснаги для нових звершень, а також задоволення і натхнення від отриманих результатів.
Вітаємо із перемогою у фінальному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Дирекція, викладачі та студентська молодь КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» щиро вітають талановиту студентку 24 групи Чернегу Аліну Ярославівну та її керівника, викладача української філології Каташинська Алла Олександрівна із перемогою у фінальному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти та отриманням диплома І ступеня!
Дякуємо, що прославляєте рідний навчальний заклад своїми досягненнями! Нехай їх буде якомога більше!
Нагородження переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
14 червня в Музеї Шевченка (м.Київ) відбулося нагородження переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студентка нашого закладу Чернега Аліна, переможниця фінального етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсі імені Тараса Шевченка, мала честь взяти участь у церемонії нагородження та отримати теплі слова привітання від представників Міністерства освіти і науки України, Інституту Модернізації змісту освіти МОН, голови журі Конкурсу Дмитра Дроздовського, науковців, передової української інтелігенції. Шевченкове слово, його «Заповіт» сьогодні надихають та надають нам сили на довгоочікувану перемогу. Все буде Україна!