top of page

Екологічне виховання

     14 квітня 2022р. у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулася загально-весняна толока. Члени трудового колективу облаштовували території, прилеглі до закладу освіти, висаджували квіти на клумбах. На подвір'ї педагогічного коледжу були висаджені Дерева Перемоги.  Очолив весняну толоку директор педагогічного коледжу Сергій Іванніков, до посадки дерев приєдналися міський голова Сергій Мазур, члени батьківського комітету та учні 3 класу структурного підрозділу. 

  Дирекція, профспілковий комітет висловлюють щирі слова подяки викладачам, працівникам педагогічного коледжу за виконану роботу. 

                                                     Моя хата всюди! Все буде Україна!

1.1.jpg
1.2.jpg
1.3.jpg
1.5.jpg
1.7.jpg
1.4.jpg
1.6.jpg
1.8.jpg

     Формування екологічної культури та екологічного мислення – складові  національно-патріотичного виховання учасників освітнього процесу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». 18 жовтня 2022 року студентською радою закладу освіти було організовано та проведення осінню толоку щодо збирання опалого листя та підготовки території до зими. Всі члени трудового колективу, студентська молодь взяли активну участь. Дерева Перемоги, які було висаджено учнями 4 класу структурного підрозділу, ростуть і розвиваються, вони є прикладом непохитної віри в Перемогу Збройних Сил України у війні! Сьогодні всі члени трудового колективу продемонстрували єдність, згуртованість та організованість. Своєю роботою та навчання в тилу ми наближаємо Перемогу!

2.1.jpg
2.4.jpg
2.2.jpg
2.3.jpg
2.5.jpg

      Національно-патріотичне виховання на навчальних заняттях з освітньої галузі «Природознавство» тісно пов'язано з пізнавальною діяльністю студентів, зміст і методи якого безпосередньо впливають на реалізацію виховних завдань освітнього процесу. Природа є потужним фактором виховання поваги й любові до своєї Батьківщини, могутнім засобом виховання у здобувачів освіти ціннісних ставлень, моральних якостей, насамперед національної свідомості. Одним із напрямків вивчення природи рідного краю через проведення екскурсій в природу. Студенти КЗ «балтський педагогічний фаховий коледж» під керівництвом викладача природничих дисциплін Притуляк Т.С. відвідують теплицю і знайомляться зі штучними умовами розвитку флори і фауни, це сприяє  більш глибшому  розумінню навколишнього середовища і пробудженню поваги і любові до того місця, де вони народились і виросли.

3.1.jpg
3.2.jpg
3.3.jpg
3.4.jpg
bottom of page