Фізичне виховання. Здоров`я

Веселі старти

16.09.2021 р.

     З 11 вересня по 30 жовтня 2021 року Національним олімпійським комітетом України спільно з Міністерством молоді та спорту України та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України заплановано проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

16.09. 2021 р. викладачами предметно-циклової комісії фізичного виховання та студентами Балтського педагогічного фахового коледжу було організовано та проведено «Веселі старти».

     В змаганнях приймали участь студенти спеціалізації «Вчитель фізичного виховання початкової школи».

В дружній атмосфері та запеклій боротьбі четверте місце зайняла команда «Патріоти» - 35 група, третє місце посіла команда «Хуба Буба» - 24 група, друге місце «Комета» - 14 група, перше місце  у найдосвідчених, команда «Адреналін» - 45 група.

     Дякую в допомозі та підтримці Директору Іваннікову С.І., вчителю 3-го класу Аркавенко Н.В., викладачам фізичного виховання Тихоходу І.Г., Кузьомі С.О., Іваннікову І.С., Маковоському П.П., Штурбі В.В., Шевченку М.О., Березюку Д.І., голові профкомітету Притуляк Т.С., фельдшеру Одольській Л.В., Кравченку В.В., Єлісєєву К.В., Глухому В.І., та звичайно нашим вболівальникам.

1 DSC_0212.JPG

Всеукраїнський фізкультурно - оздоровчий захід серед студентів

20.09.2021 р.

     20.09.2021 року Одеським обласним відділенням  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою Одеської області було організовано та проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів  до Міжнародного дня студентського спорту. Студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» прийняли участь у даному заході.

    Хочемо подякувати у сприянні та організації участі студентів в заходах Іваннікову С.І, Усовій Т.К., Олійнику С.О., Штурбі В.В., Шевченку М.О., Маковському П.П., Березюку Д.І.