top of page

Студентське самоврядування

    Студентська Рада КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» об'єднує цілеспрямованих, відповідальних, готових присвятити себе та свій час розвитку колежанської студентської родини. Проєктів, якими займається студентська рада в коледжі, дуже багато, кожен із яких має свій напрямок розвитку. Щороку до студентської ради закладу освіти приходять студенти з новими ідеями. Під час непростих дебатів із дирекцією та адміністрацією педагогічного коледжу народжуються нові проєкти. Ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємося. Запрошуємо всіх до співпраці та створення нових сторінок в історії Балтського педагогічного фахового коледжу!

1.1.jpg

   У гуртожитку Комунальний заклад « Балтський педагогічний фаховий коледж» пройшло чергове засідання студентської ради, на якому були обрані нові члени ради та затверджені очільники напрямків. Членство надало пропозиції щодо роботи у період 2022-2023 н.р. Голова студентської ради Ротар Ганна Олегівна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Притуляк Тетяна Семенівна, завідуюча студентським гуртожитком Оровець Маргарита Олексіївна та вихователі гуртожитку побажали новому складу студентської ради гуртожитку успіхів, натхнення, наполегливості, творчості у роботі в новому навчальному році.

2.1.jpg
2.2.jpg
2.3.jpg

   22 вересня 2022 року обрано новий склад Студентської ради закладу освіти. Дирекція, профспілковий комітет, викладачі бажають новообраному складу студентської ради успіхів на шляху реалізації прав студентів брати активну участь в організації навчально-виховного процесу та дозвілля, сприяння консолідації, саморозвитку, професійній і особистісній самореалізації. Сподіваємося, що ви гідно продовжите славні традиції Alma Mater.

3.1.jpg
3.2.jpg
3.3.jpg

Склад студентської ради

КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж»

на 2022-2023 н.р.

 

 

1. Карабіненко Ірина Олександрівна                      Бакалаврат, 3 курс

2. Паращук Олександра Олександрівна                 Бакалаврат, 3 курс 

3. Германчук Владислава Володимирівна              Бакалаврат, 3 курс

4. Матусар Валерія Юріївна                                    23 група   

5. Кирилюк Віталій Володимирович                      33 група

6. Ліщенюк Вікторія Вікторівна                             21 група 

7. Пророк Влада Владиславівна                             11 група 

8. Заборська Ксенія Андріївна                                22 група 

9. Вальчуковський Дмитро Олександрович          14 група

10. Андрюшков Дмитро Владиславович               22 група

11. Ребрій Олександр Вікторович                          23 група  

12. Зінська Олена Сергіївна                                   31 група 

13. Гузенко Альбіна Станіславівна                       41 група 

14. Ротар Ганна Олегівна                                       32 група   

15. Бакан Катерина Дмитрівна                              31 група

16. Шевельова Христина Іванівна                        21 група

17. Бондар Юлія Олександрівна                           32 група

18. Чубар Олександра Сергіївна                           34 група

19. Томіна Віра Сергіївна                                      21 група

20. Королюк Анастасія Сергіївна                         33 група

21. Шендерук Лариса Вікторівна                         21 група

22. Селецька Дар’я Михайлівна                           21 група

23. МалєцькаКаріна Іванівна                                23 група 

24. Кіріл Іллона Олександрівна                            34 група

 

Розподіл обов’язків членів студентської ради за секторами:

Навчально-науковий: Ліщенюк Вікторія Вікторівна, Заборська Ксенія Андріївна, Бакан Катерина Дмитрівна, Зінська Олена Сергіївна

Трудовий: Кирилюк Віталій Володимирович, Матусар Валерія Юріївна, Андрюшков Дмитро Владиславович, Королюк Анастасія Сергіївна

Культурно-масовий: Шендерук Лариса Вікторівна, Ротар Ганна Олегівна, Пророк Влада Владиславівна, Шевельова Христина Іванівна

Спортивно-оздоровчий: Гузенко Альбіна Станіславівна, Томіна Віра Сергіївна, Германчук Владислава Володимирівна, КірілІллона Олександрівна

Інформаційний: Бондар Юлія Олександрівна, МалєцькаКаріна Іванівна, Вальчуковський Дмитро Олександрович, Селецька Дар’я Михайлівна

Співпраця зі студрадою Люблінського університету з питань самоврядування

   Ідея про співпрацю зі студентським самоврядуванням Люблінського університету Марії Кюрі-Склодовської виникла після візиту делегації працівників університету до міста Балти та до коледжу з приводу можливості подальшого навчання випускників освітнього закладу у Польщі.

     Зустріч була плідною, так що у наступні роки молодь міста має можливі вість виїжджати  на навчання до Польщі.

   Студентська рада Балтського педагогічного фахового коледжу мала багато планів щодо співпраці з самоврядуванням UMCS. Йшлося про обмін досвідом, організацію наукової роботи студентів, культурні відносини, питання соціального захисту, розвиток нормативно-правової бази діяльності студентського самоврядування та інше. Частково заплановане було виконано, але, на жаль, більшість планів було поламано через пандемію та карантин.

     Балта та Польща мають глибокі історичні корені та культурні зв’язки. Після укладання Карловецького миру у 1699 році Османська імперія повернула назад землі, що колись належали Речі Посполитій. З 1722 року Олександр Любомирський правив на нинішніх теренах Балти. Тут жили українці, поляки, євреї, молдовани. Це справило величезний вплив на культуру, релігію, побут регіону.

   Через мешканців Балти, у минулому працівники коледжу, які навчались на бакалавраті та у магістратурі, ми маємо змогу підтримувати зв’язки з членами студентської ради Університету. У даний час ми отримали документ – Положення про парламент студентів UMCS, вивчаємо зміст, запозичуємо кращі моменти, готуємося до поїздки у Люблін.

    Члени  студентської ради на чолі з головою, Іриною Карабіненко, провели чудовий захід до Дня Святого Миколая для учнів 4 класу структурного підрозділу. Разом із ведучими та казковими героями-янголами діти відгадували загадки, брали участь у квесті, а Святий Миколай подарував сім діткам чудові подарунки.

   Сьогодні це свято набуває особливої цінності, адже навіть у військовий час ми маємо змогу його провести. Тому висловлюємо щиру вдячність Збройним Силам України та всім, хто долучається до нашої Перемоги!

1.1.jpg
1.2.jpg
1.3.jpg

                                                          Новий рік - час нових звершень!

     19 січня 2023 року у гуртожитку Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж» пройшло чергове засідання студентської ради. Незважаючи на екстрені відключення світла, членство мало змогу зібратись у Пункті Незламності, який функціонує в студентському гуртожитку. Голова студентської ради гуртожитку Ротар Г.О. привітала членство з Новим роком і Різдвяними святами та побажала миру, натхнення, успіхів, наполегливості, у роботі в новому навчальному році. Члени студентської ради обговорили основні напрямки роботи  та збудували план дій на 2023 н.р.

                                                             Слава ЗСУ!  Разом до Перемоги!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg

      Студентське самоврядування відіграє значну роль у відстоюванні прав та інтересів студентів, вихованні їх лідерських якостей, організації раціонального дозвілля молоді. Діяльність органів студентського самоврядування у КЗ «Балтський фаховий педагогічний коледж» спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, виховання духовності і культури студентів, зростання соціальної активності студентської молоді, відповідальності за доручену справу. Так, 28 січня 2023р. в 4 класі структурного підрозділу проводився День відкритих дверей. Члени студентської ради організовували зустріч батьків і дітей,  дозвілля дітей під час спілкування батьків із викладачами, сприяли створенню сприятливої атмосфери, розвивали свої практичні уміння та навички в роботі з дітьми.

                                                        Працюємо! Вистоємо! Переможемо!

1.jpg
3.jpg
5.jpg
7.jpg
2.jpg
4.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

      Одним із пріоритетних напрямків виховної роботи в КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» є тісна взаємодія адміністрації з керівниками структурних підрозділів та студентською радою.

   7 лютого 2023 р. в студентському гуртожитку відбулося спільне засідання студентської ради та активів поверхів студентського гуртожитку з завідуючою Маргаритою Оровець, медичним працівником Людмилою Одольською, вихователями та заступником директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяною Притуляк. Обговорювався ряд нагальних питань, серед яких дотримання студентами правил проживання та поведінки в укритті під час повітряної тривоги, санітарно-гігієнічних умов, а також правил поведінки молоді у разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоров’ю студентів (під час землетрусів, грози, пожежі, у разі виявлення підозрілих предметів).

      Дякуємо нашим Збройним Силам України за те, що ми маємо можливість працювати та навчатися в безпечних умовах! Все буде Україна!

22.jpg
33.jpg
44.jpg

     В системі виховної роботи КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» є проведення спільних засідань студентської ради та старост академічних груп. Адже така форма роботи є ефективною, так як саме від студентів надходять основні ідеї удосконалення студентського життя.

    Так, 8 лютого 2023р. студенти обговорювали питання покращення організації освітнього та виховного процесів, вносили пропозиції щодо проведення дозвілля студентів. Розглядалися питання правил безпеки здобувачів освіти під час навчання в режимі офлайн та проживання в студентському гуртожитку.

                                                                           Ми сильні! Ми вільні! Ми – Україна!

44.jpg
55.jpg
66.jpg
bottom of page