top of page

Професійне виховання

     30 серпня 2022 року відбулися збори трудового колективу, а також  педагогічна рада, основний меседж якої «Освіта, освітяни – незламні у війні».

    Педагогічну раду очолив директор коледжу Сергій Іванніков. У своєму виступі директор подякував педагогічній спільноті за самовіддану працю у найважчий час для нашої країни, а також окреслив план роботи колективу у 2022-2023 навчальному році під час дії правового режиму воєнного стану.

    У рамках педагогічної ради також розглядалися питання щодо організації педагогічної практики в умовах продовження воєнного стану, особливості організації науково-методичної роботи у поточному році, пріоритетності національно-патріотичного виховання у гуманітарній освіті та виховній роботі, про роботу приймальної комісії у 2022 році, облаштування наявного фонду укриттів та споруд подвійного призначення.

    На завершення заходу директор коледжу вручив грамоти учасникам освітнього процесу.

    Разом тримаємо освітній фронт!

1.1.jpg
1.2.jpg
1.3.jpg

    З вірою в Україну та її щасливе майбутнє! Саме з такими мріями і сподіваннями прийшли на урочисту лінійку з нагоди Дня Знань студенти та викладачі Балтського педагогічного фахового коледжу. Юнаки та дівчата кажуть: після довготривалого дистанційного навчання, прийти до коледжу та сісти за студентську парту неймовірно приємно.

      За навчання збираються взятися серйозно з перших днів, бо розуміють – мають добре опанувати вчительську професію та бути професіоналами своєї справи.Найбільше бажають миру і спокою рідній країні. Дякують усім захисникам України за мужність і героїзм в боротьбі із російськими загарбниками! Слава Україні! Героям Слава!

2.1.jpg
2.2.jpg
2.3.jpg
2.4.jpg
2.5.jpg

    6 вересня 2022р. в кабінеті директора педагогічного коледжу відбулося засідання стипендіальної комісії щодо розгляду питання призначення академічних стипендій студентам І курсу згідно загального Рейтингового балу вступників. А також розглядалися питання щодо призначення соціальної стипендії студентам, батьки яких загинули під час російсько-української війни. У засідання стипендіальної комісії взяли участь члени студентської ради та батьківського комітету.

3.1.jpg
3.2.jpg
3.3.jpg
3.4.jpg

   Дякуючи ЗСУ, наш заклад цього року активно стартував новий навчальний рік. Особливим він є для наших третьокурсників, адже для них розпочалася педагогічна практика, час випрацьовування власної педагогічної майстерності!

   Приємною та результативною видалася співпраця зі студентами 31 групи. Виховну годину проводив Глущенко Владислав, родзинкою була практична робота – виготовлення ангелів-охоронців. Нехай оберігають нашу рідну землю, все буде УКРАЇНА!

4.1.jpg
4.2.jpg
4.3.jpg
4.4.jpg

     У гуртожитку Комунальний заклад « Балтський педагогічний фаховий коледж» пройшло чергове засідання студентської ради, на якому були обрані нові члени ради та затверджені очільники напрямків. Членство надало пропозиції щодо роботи у період 2022-2023 н.р. Голова студентської ради Ротар Ганна Олегівна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Притуляк Тетяна Семенівна, завідуюча студентським гуртожитком Оровець Маргарита Олексіївна та вихователі гуртожитку побажали новому складу студентської ради гуртожитку успіхів, натхнення, наполегливості, творчості у роботі в новому навчальному році.

5.1.jpg
5.2.jpg
5.3.jpg

   22 вересня 2022 року обрано новий склад Студентської ради закладу освіти. Дирекція, профспілковий комітет, викладачі бажають новообраному складу студентської ради успіхів на шляху реалізації прав студентів брати активну участь в організації навчально-виховного процесу та дозвілля, сприяння консолідації, саморозвитку, професійній і особистісній самореалізації. Сподіваємося, що ви гідно продовжите славні традиції Alma Mater.

6.1.jpg
6.2.jpg
6.3.jpg
6.4.jpg

    Викладачами предметно-циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін для здобувачів освіти 3-4 курсів проведено тренінгове заняття   «В.О. Сухомлинський у діалозі із сучасністю», приурочене до Дня народження видатного педагога.

   Разом з майбутніми вчителями ми продовжували відкривати нові грані життєвого та творчого шляху В. Сухомлинського. Кожен переконався в актуальності та універсальності ідей Василя Олександровича, що і в реаліях сьогоднішньої освіти знаходять своє відображення.

7.1.jpg
7.2.jpg
7.3.jpg
7.4.jpg

                                 Шановні колеги, співробітники, ветерани педагогічної праці!

В українському соціумі завжди покладали великі надії на освіту і вчителя! Саме зараз, у нелегкий час відстоювання незалежності України, як ніколи раніше важливо, що ви сієте зерна людяності, добра, толерантності, патріотизму, які падають на благодатний грунт дитячої душі й обов’язково проростуть відродженням національної свідомості й прискореним розвитком країни.

Глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаю вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

Нехай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки! Впевнений, ви й надалі докладатимете зусиль для становлення сильної та духовно багатої України. Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, натхнення у праці, творчих здобутків на благо України!

Віримо в Збройні Сили України! Слава Україні! Героям Слава!

З професійним святом!

8.1.jpg

Члени студентської ради гуртожитку КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» щиро вітають всю освітянську спільноту з Днем працівника освіти!

Нехай ваша праця завжди цінується, а ваші старання і надії неодмінно будуть виправдані. Нехай, завдяки вам, діти отримують міцні знання, а у вашому житті завжди буде присутній чарівний світ добра, миру, злагоди і щастя!

     Низько вклоняємося кожному за вашу клопітку нескінченну працю, за мудрі, світлі, розумні тези, настанови, які ви несете у молоде покоління і сієте добро, повагу і позитив! Здоров’я вам, наснаги, нових педагогічних звершень, родинного затишку і щасливої долі!

                                                  Мирного Вам неба! Слава Україні! Разом до Перемоги!

9.1.jpg
9.2.jpg

                                     30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК!

    Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.

     Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Бібліотеки, як скарбниці знань та інформації, активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури.

     Напередодні свята в бібліотеці коледжу були проведені заходи, присвячені Дню бібліотек. Бібліотека коледжу створена в далекому1930р, в рік створення нашого навчального закладу. За 92 роки існування бібліотека пройшла значний шлях свого розвитку. ЇЇ робота - багатогранна. Це й методично – інформаційний центр, і світ відкриттів, і світ творчості.

    З метою підвищення творчої активності молоді, створення соціально-культурного середовища на базі нашої бібліотеки створений гурток «Книголюби». Робота гуртківців реалізується в проведенні масових заходів, випуску власних поетичних збірок, що сприяє покращенню культури читання. Колектив бібліотеки працює злагоджено, професійно, намагається забезпечити потреби навчально-виховного процесу в усіх його ланках.

    Тут згуртувалися справжні ентузіасти, які підтримують започатковані традиції та вносять інновації у сучасну бібіотечну справу.

   Ми бажаємо всім нашим колегам добра, міцного здоров’я, творчої наснаги, відчуття впевненості у необхідності своєї справи. Щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам! Нехай буде мир і злагода!

10.1.jpg
10.2.jpg
10.3.jpg

    Трансформаційні процеси, що відбуваються в Україні протягом останніх років торкнулися усіх сфер життя суспільства, особливо це стосується системи освіти. Сьогодні освіта — це складний процес синергії навчання і виховання, який нерозривно пов’язаний. В КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулося засідання кураторів академічних груп із адміністрацією.

    Розглядалися нагальні питання навчання в режимі офлайн, проводився аналіз успішності та відвідування учасниками освітнього процесу навчальних занять та чергування викладачів у студентському гуртожитку, обговорювалися правила поведінки учасників освітнього процесу в умовах дії правового режиму воєнного стану та проведення інструктажів із збереження життя та здоров’я.

11.1.jpg
11.2.jpg
11.3.jpg

    Колективи, методичні ради, методичні об’єднання педагогічних фахових коледжів Південного регіону України завжди об’єднують зусилля для удосконалення освітнього процесу, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду.

    Враховуючи програму академічної мобільності здобувачів і педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти, на підставі угоди про співпрацю, 20 жовтня 2022 року відбулася робоча зустріч адміністрації та керівників методичних підрозділів з колективом гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, а саме: в.о. директора, заступником з навчальної роботи Крамською З.М., заступником директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи Білошкурським В.В., завідувачем педагогічної практики Піковець Н.В., методистом коледжу Денисюк Т.К., завідувачем бібліотеки Мельничук Н.П. Також відбулася зустріч з проректором університету з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Миколайко В.В., начальником відділу міжнародних зв’язків Ільницькою К.С.

    Обговорювалися питання щодо організації і проведення навчальних занять, різних видів педагогічної практики, написання курсових робіт, виконання планів підвищення кваліфікації, індивідуалізації виховної роботи зі студентами, реалізації основних положень Концепції національно-патріотичного виховання.

Розмова була ефективною, зацікавленою, адже ніякі електронні платформи, онлайн-конференції не замінять живого спілкування однодумців.

    У планах – проведення спільних науково-теоретичних і практичних заходів, розширення співпраці в сфері наукової та освітньої діяльності, подолання труднощів, розробка пілотних проєктів, втілення експериментів будь-якого рівня з «людським обличчям».

12.1.jpg
12.2.jpg

    На виконання Указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у коледжі стартував І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

   Конкурс дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, продемонструвати рівень своїх знань, своєї творчості.

Сьогодні як ніколи наша держава потребує молодих талановитих людей, які своїми знаннями, своєю творчістю спонукатимуть наше суспільство до побудови сильної незалежної держави на засадах патріотизму та гідності.

Переможцями конкурсу стали такі студенти:

І місце – Чернега Аліна (24 група);

ІІ місце – Мостова Ганна (22 група);

ІІІ місце – Бриндзя Аліна (33 група).

                                                                                                                                                Викладачі української філології

13.1.jpg
13.2.jpg
13.3.jpg

      Артек має багато друзів та партнерів, проте є дуже давній та надійний партнер – Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж» (Одеська область), якому вдячні за багаторічну нашу співпрацю та сприяння реалізації кадрової політики нашого закладу.

     Артек та Балтський педагогічний фаховий коледж пов’язує не просто педагогічна історія, а справжня професійна та фахова співпраця. Випускники та студенти коледжу проходять педагогічну практику в дитячому центрі та проявляють творчий підхід і відповідальне ставлення до роботи з дітьми, показують високий рівень фахової підготовки, знань з вікової та загальної психології та професійну майстерність.

    Керівництво та педагогічні працівники Коледжу відвідали Артек на Закарпатті, зустрілися зі своїми випускниками та студентами, які зараз працюють в дитячому центрі. Була дуже інформативна розмова та обмін думками про покращення співпраці та підготовки педагогічних працівників для роботи в закладах оздоровлення та відпочинку дітей та молоді в сучасних умовах.

    Артек та Коледж пролонгували договір про співпрацю та педагогічну практику, а також домовилися про проведення спільної педагогічної конференції щодо обговорення питання з соціально-психологічної підтримки дітей та молоді внаслідок травм війни, спортивного виховання, здорового способу життя та змістовного дозвілля.

14.1.jpg
14.2.jpg
14.3.jpg

    20 жовтня 2022 р. в режимі онлайн-конференції відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу студентських проектів на тему «Покрова: серце української нації» серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Одеської області, організований обласними методичними комісіями викладачів історії, соціальних дисциплін та правознавства під патронатом Ради Директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області.

     Різнопланові студентські проекти актуалізовували широкий спектр історичних подій, дотичних до Дня захисників та захисниць України - предметом досліджень були: історія свята Покрови, козацька пісня, козацькі ікони Покрови, історія створення УПА, гендерний аспект (участь жінок) в УПА, персоналії козацьких ватажків та ін.

     КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» представляла студентка 44 групи Санкевич Вероніка із проектом «Вони боролися за волю України…», присвяченим уродженцям та жителям Балтщини, які загинули в часи новітньої російсько-української війни 2014-2022 рр. Дослідження є однією з перших спроб пошуку та систематизації інформації про всіх наразі загиблих героїв-земляків. В умовах воєнного стану джерелами інформації стали відкриті ресурси інтернету, соціальні мережі, матеріали про загиблих студентів та працівників музею КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж», фонди Балтського міського краєзнавчого музею (директор – Ткач П.А.).

   Оргкомітет конкурсу відзначив актуальність та високий науково-пошуковий рівень проекту, його національно-патріотичний виховний потенціал.

   Науковим керівником дослідження виступив викладач соціально-економічних дисциплін Лекар А.М. Роботу над проектом буде продовжено в рамках Студентського наукового товариства коледжу.

15.1.jpg
15.2.jpg

   9 листопада в рамках робочого візиту відбулася зустріч викладачів ПЦК психолого-педагогічних дисциплін з Б. А. Якимчуком, кандидатом психологічних наук, професором, деканом факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені ПавлаТичини.

Основні акценти зустрічі:

- в консультативному режимі переглянуто навчальні і робочі програми фахових дисциплін коледжу що закріплені за комісією;

- розширено горизонти для наших випускників, проведено профорієнтаційну бесіду;

- обговорено перспективи подальшої співпраці в рамках нашої ПЦК.

                                          Дякуємо за продуктивну співпрацю! Разом до Перемоги!!!

16.2.jpg
16.1.jpg

       Згідно з Положенням про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Напередодні Дня української писемності та мови у КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» організовано і проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

      У Конкурсі взяли участь студенти 1-3 курсів. Викладачами української філології заздалегідь сплановано і дібрано завдання для першого етапу, впорядковано критерії. Критерії оцінювання охоплювали специфіку, складність, обсяг творчої роботи, володіння художнім словом, мовно-літературну підготовленість учасників.

                       Переможцями І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали такі студенти:

І місце – Свиргунов Максим, 22 група;

ІІ місце – Бурка Юлія, 32 група;

ІІ місце – Бриндзя Аліна, 33 група;

ІІІ місце – Стадник Дарина, 12 група;

ІІІ місце – Конгтхавонг Міранда, 12 група.

                                                                                                                                                          Викладачі української філології

17.1.jpg
17.2.jpg
17.3.jpg
17.4.jpg

   З нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку 10 листопада 2022 року в КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулося перше засідання Студентського наукового товариства. Цього року 13 здобувачів освіти мають змогу ознайомитися з основами науково-дослідницької діяльності.

     Прийом до студентської наукової спільноти був урочистим. Учасники обговорили і затвердили план роботи на поточний навчальний рік, було визначено і затверджено тематику досліджень, призначено наукових керівників.

  Учасники засідання на чолі з головою наукового товариства Ребрієм Олександром (студент 23 групи) відвідали бібліотеку, де практично працювали з каталогами, вчилися укладати та оформляти бібліографію, здійснювати пошук наукових джерел і працювати з довідковою літературою.

    СНТ сприяє розвитку вмотивованості до наукової діяльності та навчання впродовж життя.

   У складний, трагічний і водночас величний час для нашої країни кожний на своєму рівні повинен приймати складні рішення і відповідальні вчинки. У освітян свій фронт – забезпечувати інтелектуальний розвиток не просто молоді, а нашого майбутнього. Так було завжди, але зараз це відчувається та розуміється особливо гостро. Тому, якщо уболіваєш навіть за найменші

18.1.jpg
18.2.jpg
18.3.jpg
18.4.jpg
18.5.jpg

   1 грудня 2022 року головою ПЦК фізико-математичних дисциплін Бондаренко Л.С. та здобувачами 3 курсу першого бакалаврського рівня було проведено показове позакласне заняття з математики з учнями 4 класу структурного підрозділу коледжу (вчитель Аркавенко Н.В., асистент вчителя Бурка Т.О.)

    Тема заняття " Екскурсія по місту математичних фантазій". Метою заходу було зацікавити дітей наукою математикою, розвивати логічне мислення, творчі здібності, уміння швидко приймати рішення в нестандартних ситуаціях; вчити працювати в команді, формувати практичні навички використання математичних знань в повсякденному житті.

    На заході були присутні студенти 1, 3 та 4 курсу бакалаврату, студенти випускного курсу фахової передвищої освіти, викладачі та адміністрація коледжу. Усі присутні відмітили високий рівень підготовки та організації заходу, запевнили, що раціонально, вдумливо і дидак­тично грамотно визначена мета заходу, яка чітко випливає зі змісту навчального матеріалу, від­повідає віковим і інтелектуальним особливостям учнів класу. Методист та студенти правильно підібрали завдання по рівнях складності, які учні виконували з великим ентузіазмом. Викладачі фізико-математичних дисциплін звернули увагу на високий методичний рівень підготовки заходу із використанням інтерактивних технологій, технологій кооперативного навчання. Усі присутні подякували Людмилі Сергіївні, студентам бакалаврату за проведений захід!

19.1.jpg
19.2.jpg
19.3.jpg
19.4.jpg
19.5.jpg
19.6.jpg
19.7.jpg

                                                     Григорій Сковорода – український Сократ

    03 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження українського філософа, мислителя, письменника, педагога, одного з провідників національної духовності – Григорія Сковороди.

    З цієї нагоди викладачами української філології КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 01 грудня було проведено студентську науково-практичну конференцію «Григорій Сковорода – український Сократ», у якій взяли участь Заборська Ксенія (22 група), Єні Олександр (32 група), Санкевич Вероніка (44 група), Мостова Ганна (22 група), Матвієнко Поліна (22 група), Бакан Катерина (31 група), Яременко Богдан (ІІІ курс бакалаврату). Також до заходу долучилися викладачі української філології КЗ «Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж» та учасниці Попова Вікторія і Склярук Юлія (студентки 3-А курсу).

      Тематика конференції охопила питання філософських і педагогічних поглядів Г. Сковороди, специфіки його художніх творів, рецепції спадщини мислителя українськими науковцями.

      Варто відзначити, що конференція відбувалася під час повітряної тривоги, але це не завадило продуктивному обміну думками між учасниками і слухачами заходу. Наукову зустріч було проведено з урахуванням усіх вимог техніки безпеки.

Наші викладачі й студенти незламні!

Тримаймо освітній фронт!

20.1.jpg
20.2.jpg
20.3.jpg
20.4.jpg
20.5.jpg
20.6.jpg

      30 грудня 2022 року відбулося засідання стипендіальної комісії, під час якої розглядалися питання щодо призначення академічних стипендій згідно Рейтингового балу успішності за І семестр 2022 – 2023 навчального року, призначення соціальний стипендій студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також призначення соціальних стипендій студентам, батьки яких є учасниками бойових дій або загинули під час війни. В роботі стипендіальної комісії взяли участь голова і члени студентської ради та голова батьківського комітету.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

   8 лютого 2023р. Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» було проведено в онлайн форматі практичний семінар «Педагогічні технології в роботі куратора групи в умовах військового стану» за участю заступника директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяни Притуляк, кураторів груп Людмили Бондаренко, Людмили Бронзель, Анастасії Маліношевської, Наталії Дончук. Під час семінару розглядалися наступні питання:

-педагогічна майстерність куратора групи в організації виховної роботи;

-психологічні засади попередження та розв’язання конфліктів під час освітнього процесу;

-превентивні заходи щодо профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі (тютюнопаління, алкоголізм, наркоманія);

-студентське самоврядування як засіб соціалізації молоді;

-формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості студентської молоді.

Дякуємо Збройним Силам України за унікальну можливість працювати і навчатися в безпечних умовах в період дії правового режиму воєнного стану. Слава Україні! Гером Слава!

55.jpg
667.jpg
787.jpg
9999.jpg
787987.jpg
1212.jpg
9898.jpg

   Методичне об'єднання кураторів студентських академічних груп є внутрішньо-коледжівською системою управління виховним процесом, який координує навчально-методичну та організаційну роботу кураторів студентських груп.

    9 лютого 2023р. відбулося чергове засідання, на якому розглядалося ряд нагальних питань, серед яких шляхи підвищення якості навчання здобувачів освіти, дотримання правил збереження життя і здоров’я в умовах дії правового режиму воєнного стану, дотримання санітарно-гігієнічних умов в навчальних аудиторіях та студентському гуртожитку, створення комфортного мікроклімату в академічних групах, а також розглядався Закон України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності». В роботі методичного об’єднання взяли участь заступник директора з навчальної роботи Антоніна Штурба, заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк, психолог Валерій Іванов, завідувач бібліотеки Тетяна Зубарєва.

    Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати і навчатися в безпечних умовах в період дії правового режиму воєнного стану! Слава Україні! Героям Слава!

1121.jpg
2222.jpg
333.jpg
444.jpg
555.jpg
666.jpg

     Куратор академічної групи – це особливий педагог, від діяльності якого більшою мірою залежатиме соціальне благополуччя здобувачів освіти, їх адаптація до умов нового закладу, нагалодження міжособистісної взаємодії, формування колективу в цілому тощо. В умовах війни роль куратора посилилася, з’явилися нові професійні обов’язки.

   Так, викладачі ПЦК психолого-педагогічних дисциплін, що виконують обов’язки кураторів, взяли участь у практичному семінарі «Педагогічні технології в роботі куратора (класного керівника) групи в умовах військового стану», від Науково-методичного центру ВФПО.

     Дякуємо за цікаві матеріали та можливість підвищити фахову майстерність.  

12333655.jpg

   Розпочалася переддипломна практика студентів КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» в Сінненській гімназіі з додатковоі спеціальності «Соціальний педагог». Консультаціі,обстеження житлово-побутових умов дітей, складання соціальних паспортів, проведення соціальних досліджень.Цікаво, креативно, творчо. Нехай щастить вам, майбутні колеги , на нелегкій вчительській стежині

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

    15 березня 2023 р. відбулися збори трудового колективу з порядком денним «Дотримання правил внутрішнього розпорядку та виконання посадових обов’язків співробітниками закладу освіти в період дії правового режиму воєнного стану». Перед присутніми виступили: Сергій Іванніков – директор коледжу, Тетяна Притуляк – заступник директора з гуманітарної освіти та виховання, Антоніна Штурба – заступник директора з навчальної роботи, Світлана Мойса – старший інспектор з кадрів.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
bottom of page