top of page

Вітальне слово голови приймальної комісії коледжу

Іванніков С.І.

                                      Шановні друзі!

    Пріоритетним напрямком діяльності педагогічного колективу Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» є формування внутрішньої мотивації навчальної діяльності, педагогічної компетентності студентів, моделювання та впровадження інноваційних технологій, інтеграція в Європейський освітній простір, що означає врахування інтересів молоді, створення оптимальних умов для всебічного розвитку та самореалізації кожної особистості. Навчаючись у нашому педагогічному коледжі, кожен студент має можливість ефективно реалізувати свій потенціал, втілювати в життя ідеї та мрії, отримати престижну роботу в новому освітньому просторі. 

   Освіта, отримана у Балтському педагогічному фаховому коледжі - це запорука високого професіоналізму, досконалого володіння сучасними формами і методами навчання, основами педагогічної майстерності.

   Запрошуємо Вас стати студентами нашого навчального закладу і оволодіти потрібною для нашого суспільства професією - вчителя з початкової освіти для роботи в Новій українській школі.

     

                                      Хай Вам щастить, хай доля буде до Вас прихильною.

З повагою

голова приймальної комісії,

директор коледжу,

кандидат педагогічних наук

Підпис

Сергій ІВАННІКОВ

bottom of page