top of page

Військово - патріотичне вихованя

1.1.jpg
1.3.jpg

   Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти викладачі, співробітники та студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» взяли участь у флешмобі на підтримку Збройних Сил України.

       Балтський педагогічний фаховий коледж – це Україна!

    Освітяни підтримують ЗСУ! Слава Збройним Силам України!

                        Слава Україні! Героям Слава!!!

1.2.jpg
1.4.jpg

     21 вересня в стінах студентського гуртожитку Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» на засіданні студентської ради відбувся захід, присвячений Міжнародному дню Миру.

    Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе. На Україну прийшла війна. Наша держава не готувалася до неї. Українці – мирний народ, але десятки тисяч людей стали на захист рідної землі. Нам, українцям, зараз, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте і голубе, щоб завжди були гомінкий сміх дітей та посмішки на обличчях у кожного.

    На цьому заході студенти дізналися про історію виникнення свята, значення символів, а також, про цінність миру в житті людини.

                                     Хай буде мир віднині і довіку! Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

                                      І сльози щастя на своїм обличчях відчують всміхнені усюди матері!

2.1.jpg
2.2.jpg
2.3.jpg
2.4.jpg
2.5.jpg

   20 вересня 2022 року на засіданні гуртка «Книголюби» відбулося започаткування нового, бібліотечного, творчого проекту «Книга виховує патріотів». Патріотичне виховання молоді – одне з найактуальніших завдань нашого часу.

       Бібліотечний проект «Книга виховує патріотів» - це можливість донести до студентів, що патріотизм – основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни. Патріотизм становить одну з найважливіших складових частин національного світогляду і поведінки людини у її ставленні до рідного краю, до інших націй і народностей. Збереження історико-культурних традицій народу, знання героїчного минулого – це основа патріотичного виховання. Актуальність проекту доведена самим життям. Спільна праця студентів та бібліотекарів сприяє формуванню духовно-етичних, патріотичних орієнтирів молоді.

3.1.jpg
3.2.jpg

#Освіта_Одещини_вдячна_Героям

    13 жовтня 2022 року дирекція, профспілковий комітет, колектив працівників та студентів КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» з прийдешніми святами, християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки українського війська, Днем Українського козацтва, 80-ою річницю створення Української повстанської армії, Днем захисників і захисниць України, від щирого серця привітав членів трудового колективу – Маковського Павла Павловича, Ворону Ігоря Володимировича, Нюнько Ольгу Володимирівну Колібабу Олександра Михайловича, а також випускників закладу освіти всіх років, військовослужбовців Збройних Сил та Сил Опору України, які стоять на захисті кордонів та відстоюють територіальну цілісність нашої незалежної України! Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі дадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Мирного неба над усіма нами!         Нехай Пресвята Богородиця береже наших захисників і захисниць під своїм Покровом і якнайшвидше дарує мир та спокій нашій землі!

                                      Боролись! Боремося! Поборемо! Слава захисникам та захисницям Україні!

                                                                   Слава Україні! Героям Слава!

4.1.jpg
4.2.jpg
4.3.jpg
4.4.jpg
5.1.jpg
5.2.jpg

    Відзначення Дня захисників і захисниць України в цьому році У КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» проходить під гаслом «Боролись! Боремось! Поборемо!». Зокрема, з учасниками освітнього процесу проведено лекцію в онлайн режимі «З відданістю Україні».

#Освіта_Одещини_вдячна_Героям

#Освіта_Одещини_вдячна_Героям

    14 жовтня 2022 року члени трудового колективу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» взяли участь у вшануванні пам’яті та покладанні квітів до пам’ятного знаку на честь захисників та борців за незалежність України.

5.3.jpg
6.1.jpg
6.2.jpg

      Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ.

      З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України та на виконання Стратегії національно-патріотичного виховання, 19 жовтня 2022 року студентами 33 групи (куратор Бондаренко Л.С.) проведено урок звитяги на тему «Вони є патріотами України».

7.1.jpg
7.2.jpg
7.3.jpg
7.4.jpg
7.5.jpg

    Колектив КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» взяв участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави з нагоди річниці остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників у ході II світової війни. Перемогли нацизм – ПЕРЕМОЖЕМО рашизм!!!

8.1.jpg
8.2.jpg

     Студентська рада КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» до Дня Гідності і Свободи в бібліотеці закладу освіти 22 листопада 2022р. провела виховну годину на тему: «Україна – країна нескорених» для здобувачів освіти ІІ курсу.

9.1.jpg
9.2.jpg
9.3.jpg

     26 листопада 2022р. колектив працівників та студентів КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» брав участь у заходах по вшануванню пам’яті жертв Голодоморів.

   #ПАМ’ЯТАЄМО!  ЄДНАЄМОСЯ! ПЕРЕМОЖЕМО!

10.1.jpg
10.2.jpg

     Виховний захід до вшанування пам’яті жертв Голодомору на тему «Горить свіча… А, може, то душа?...» проведено в 33 групі.

     Вистаємо! Переможемо! Все буде Україна!

11.1.jpg
11.2.jpg
11.3.jpg

    З метою вшанування світлої пам’яті викладачів, працівників, студентів КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж», які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 13 грудня 2022р. відкрито Меморіальну дошку.

  Перед присутніми виступили: Лекар А.М. – голова предметно-циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Ткач П.А. – завідувач Балтським історичним музеєм, викладач закладу освіти.

Право відкрити Меморіальну дошку та покласти квіти було надано Хлівіцькій Марії, студентці IV курсу, відмінниці навчання, стипендіатці імені Героя Небесної Сотні Дмитра Максимова.

   Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються в наших серцях!

#Освіта_Одещини_вдячна_Героям

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
11.jpg
22.jpg
33.jpg
66.jpg
77.jpg

  У повсякденному житті екстрені ситуації виникають несподівано – забої, розтяги, переломи, відмороження, теплові удари, ураження електричним струмом, утоплення. Особливе значення в реаліях сьогодення має вміння надати першої першу медичну (долікарську) допомогу при дорожньо-транспортних пригодах, пораненим під час збройних протистоянь та транспортувати пораненого в сектор укриття в період дії правового режиму воєнного стану. На навчальних заняттях з предмету «Захист України» під час вивчення розділу «Долікарська допомога в загрозливих для життя станах в період дії правового режиму воєнного стану» викладачем медико-санітарної підготовки, медичним працівником Людмилою Одольською систематично проводяться зі студентами практичні заняття щодо надання долікарської медичної допомоги при нещасних випадках, проведення заходів з реанімації постраждалого, а також студенти отримують практичні уміння та навички з техніки накладання пов’язок, зупинки кровотечі, пораненнях.

   Працюємо і навчаємо! Вистоїмо і Переможемо! Все буде Україна!

44.jpg
55.jpg
88.jpg
99.jpg

    Сьогодні 14 березня 2023 року в Україні вшосте відзначають День українського добровольця. Члени трудового колективу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» вшанували пам’ять добровольців, які загинули за часи боротьби за незалежність та територіальну цілісність Ураїни.

   «Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу», В. Зеленський.

                                                                Слава Україні! Героям Слава!

1.jpg
2.jpg

   Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

    14 березня в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулася зустріч студентів ІІ, ІІІ та ІV курсів зі старшим лейтенантом

   Першого відділення Подільського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Ковальчуком; старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції відділення поліції № 1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області майором поліції Владиславом Андрюшковим; начальником штабу Цивільної оборони педагогічного коледжу Валентином Одінцовим; викладачем закладу освіти, який з перших днів російсько-української війни боронив кордони та відстоював територіальну цілісність України – Павлом Маковським; практичним психологом Валерієм Івановим.

   Нині добровольцем став увесь український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої Перемоги.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в режимі офлайн!

Слава Україні! Героям Слава!

1.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
9.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
8.jpg
11.jpg
12.jpg
bottom of page