top of page

Науково - методична робота

«У самій своїй основі педагогічна праця – справжня творча праця – стоїть близько до наукового дослідження. Ця близькість, спорідненість полягає передусім в аналізі процесів і необхідності передбачення».
                                                                                                                 В.Сухомлинський

DSC_0171.JPG

Засідання методичної ради 

   Структура методичної роботи формувалася впродовж усього періоду існування освітнього закладу, залишаючи кращі методичні напрацювання і змінюючись відповідно вимог часу.

   Викладачі коледжу постійно дбають про підвищення свого фахового рівня, творчо підходять до написання навчально-методичних посібників, підручників, беруть активну участь у роботі міжнародних, всеукраїнських, міжвузівських науково-практичних конференціях.

Значна частина педагогів публікує результати своїх досліджень у виданнях, що входять до переліку ВАК України та мають навчально-методичні посібники з висновком Науково-методичної Ради з питань освіти МОНУ: «Схвалено для використання в  ЗЗСО».

   

    У коледжі функціонує методична рада, яка координує навчання педагогічних працівників у магістратурі, аспірантурі, пропагує перспективний педагогічний досвід, організовує і презентує видавничу та науково-методичну діяльність викладачів, сприяє застосуванню інноваційних технологій в освітньому процесі.

bottom of page