top of page

Духовно - моральне виховання

     23 серпня – в День Державного Прапора України колектив викладачів, працівників закладу освіти взяв участь у святкуванні! Все буде Україна!

1.jpg

      27 вересня 2022 року в педагогічному коледжі відбулася чудова подія. Ми відкрили виставку картин під назвою «Балта – рідне місто моє», присвячену 496 річниці з дня заснування м.Балта. Символічно, що відкриття виставки відбулося напередодні професійного свята – Дня працівників освіти. Автором картин є наша молода, творча, креативна колега, випускниця закладу освіти 2005 року, викладач психолого-педагогічних дисциплін Маліношевська Анастасія Сергіївна. Бажаємо Анастасії Сергіївні творчих успіхів, професійного зростання, Мирного неба!

1.1.jpg
1.3.jpg
1.2.jpg
1.4.jpg

      Сьогодні у коледжі відбувся виховний захід для студентів 3 курсу бакалаврату, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

        Це була яскрава зустріч з художницею і майстринею Світланою Нані із смт Слобідка, що на Кодимщині.

    Світлана Миколаївна робить чудові флоромозаїки з насіння і круп, а також володіє багатьма іншими художніми техніками: ошибана, канзаші, квіти з ізолону...

       Передає свої уміння дітям, адже працює вчителем образотворчого мистецтва і технологій.

        Веде активне творче життя, організовує виставки та майстер-класи, бере участь у конкурсах, має багато нагород.

    Пані Світлана встановила національні рекорди України "Найбільша картина з зерна" і "Найбільша кількість авторських картин з природного матеріалу".

   Студенти послухали розповідь викладача Меленишин Наталії Борисівни про творчість майстрині, потім змогли поставити власні запитання героїні заходу. На завершення виготовили прикраси-підвіски у техніці флоромозаїки.

      Всі учасники заходу отримали велику порцію натхнення, естетичне задоволення і позитивні емоції.

      Пишаймося, що Україна має таких талановитих людей, цінуймо та підтримуймо їх!

2.1.jpg
2.3.jpg
2.2.jpg
2.4.jpg

                                             Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу «В ОБ’ЄКТИВІ КНИГА»!

     Наукова бібліотека імені Іллі Чавчавадзе Грузія м. Кутаїсі виступила ініціатором проведення Міжнародного конкурсу світлин «В ОБ’ЄКТИВІ КНИГА», метою якого стала зв’язок єдності наших намірів, що відповідають програмним цілям і стратегіям наших бібліотек, виявлення цікавих (ексклюзивних) світлин, які відображають людину в процесі читання та реалізуються згідно національних ідей наших країн, прагненням до миру і спокою в усьому світі та співпраці, співдружності у бібліотечній справі між нашими країнами, популяризація читання, книги засобами мистецтва фотографії, з метою сприяння культурному розвитку студентської молоді у міжнародній співпраці. Критерієм оцінки робіт був зміст, який відображав тему конкурсу оригінальність ідеї, якість виконання. Загальне керівництво здійснювала наукова бібліотека Грузії іменні Іллі Чавчавадзе. Участь у конкурсі взяли користувачі обох бібліотек.

       В загальному маємо 55 світлин які були представлені на конкурсі.

       За підсумками конкурсу переможцями стали:

- Пирогівський Дмитро - учень 4 класу Структурного підрозділу Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж»

посів 1 місце у Міжнародному конкурсі «В об’єктиві книга» у номінації «Фантастичне фото»;

- Зубарєва Ганна Федорівна - бібліотекар Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» здобула 1 місце у номінації «Війна і мир»;

2 місце у Міжнародному конкурсі «В об’єктиві книга» здобув студент 32 групи - Єні Олександр.

У номінації «Книга у моєму житті» перемогу розділили між собою три учасника: студент 23 групи - Ребрій Олександр, студентка 21 групи - Ліщенюк Вікторія, студентка 32 групи - Ковбель Ганна.

У номінації «Моя бібліотека» перемогу отримали студенти 35 групи:

Танасійчук Богдан, Коєва Валентина, Сорочинський Денис, Полякова Катерина.

За активну участь у Міжнародному конкурсі «В об’єктиві книга», за найбільшу кількість надісланих фото отримали подяку і великий смачний торт учні 4 класу. Дякуємо за надзвичайно гарні фото.

          Всі переможці отримали цінні грошові подарунки та солодощі за призові місця. Вітаємо наших переможців!!!!

3.1.jpg
3.3.jpg
3.5.jpg
3.2.jpg
3.4.jpg
3.6.jpg
3.7.jpg

       Участь у конкурсі - це завжди корисний та цікавий досвід. Викладач технологій Меленишин Наталія Борисівна дякує студентці 42 групи Ганні Василіцькій за творчу співпрацю у виготовленні витинанки з елементами аплікації "Садок вишневий коло хати", яку достойно оцінили журі міжнародного конкурсу "Tatra of stars 2022" – 1

4.1.jpg
4.2.jpg
4.3.jpg
4.4.jpg

    День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні   

9 листопада.

    За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

   Не залишилися осторонь відзначення цієї дати і студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Тому здобувачами освіти І- го курсу першого (бакалаврського) рівня було проведено виховну годину на тему: «Наша мова - солов'їна».

     Бажаємо процвітання нашій українській мові, аби кожен громадянин грамотно володів державною мовою, збагачував її престиж, адже - це обов'язок кожного, хто вболіває за державу, її цілісність та розвиток.

5.1.jpg
5.2.jpg

Дякуючи нашим ЗСУ,

9 листопада 2022 року, ми мали змогу провести вечір присвячений

Дню української писемності та мови «Солов'їне шоу».

Швидко, весело та цікаво промайнув час у STUDHOUSE студентського гуртожитку БПФК.

Перемогла дружба та віра в Перемогу!

Україна понад усе!

6.1.jpg
5.1.jpg
5.1.jpg
5.1.jpg

                                                                Радіодиктант національної єдності – 2022!

      9 листопада відбувся радіодиктант національної єдності-2022.

    Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови є не виставляння оцінок, а "спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури української мови”.

    У День української писемності та мови з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури учасники освітнього процесу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» взяли участь у написанні всеукраїнського диктанту.

    Авторка тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності - українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. До методичної роботи над радіодиктантом вже традиційно долучилася мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.Читала текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

      Все буде Україна!

7.1.jpg
7.2.jpg
7.3.jpg
7.4.jpg
7.5.jpg

     13 листопада 2022 року в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулися батьківські збори. Дирекція коледжу ознайомила батьків студентів 1 курсу інформацію про адаптацію здобувачів освіти до освітнього процесу та дотримання правил академічної доброчесності. Також у батьків була можливість поспілкуватися з кураторами академічних груп та вихователями студентського гуртожитку.

   Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення зборів! Дякуємо батькам за довіру своїх дітей педагогічному колективу коледжу.

Спільною працею наближаємо Перемогу!

Все буде Україна!

8.1.jpg
8.2.jpg
8.3.jpg
8.4.jpg

     14 листопада 2022 року, напередодні Дня студентського самоврядування, члени студентської ради на чолі з головою Карабіненко Іриною взяли участь у спільному засіданні з дирекцією та адміністрацією закладу освіти. Обговорювалися питання організації та проведення Міжнародного дня студентів, розподілу обов’язків між студентами-дублерами та дирекцією й адміністрацією педагогічного коледжу. Директор закладу освіти, Сергій Іванніков, побажав студентській раді успіхів в організації свята та висловив впевненість, що студенти гідно виконають покладені на них обов’язки.

                      Разом ми Переможемо! Все буде Україна!!!

9.1.jpg
9.2.jpg

     17 листопада у всьому світі відзначають День студента. Цього року це свято особливе для кожного з нас, у цей складний для всієї країни час ми вдячні ЗСУ, що завдяки їм, ми маємо можливість організувати це свято для мешканців гуртожитку КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Вихователі разом зі студентською радою оздобили хол гуртожитку та зробили гарну фотозону, де кожен має можливість зробити фото на пам’ять. Ми дбаємо не тільки про навчання , а й про психологічний стан студентів і саме через увагу, гарні емоції, бажання подарувати частинку тепла та уваги ми зробили маленькі святкові подарунки для кожного студента, які вони мали можливість отримати при виході на навчання!

               Тримаємо освітянський фронт! Все буде Україна!

10.1.jpg
10.2.jpg
10.3.jpg
10.4.jpg

     Життя переможе смерть, а світло – темряву (Володимир Зеленський).

     Дякуючи Збройним Силам України ми маємо унікальну можливість навчатися в режимі офлайн. Сьогодні ми продовжуємо відкривати таланти серед викладачів та працівників закладу освіти і відкриваємо фотовиставку авторських робіт викладача циклової комісії мистецтва Буяновської Віри Вікторівни та лаборанта Олійник Світлани Володимирівни. Основна тема фотовиставки – це відображення живої та неживої природи в яскравих фарбах, як утвердження життя.

     А головна ідея полягає в наступному «…росія не може забрати у нас світло, бо МИ і є СВІТЛО!!!»

      Віримо в Збройні Сили України! Все буде Україна!

11.5.jpg
11.1.jpg
11.2.jpg
11.3.jpg
11.4.jpg

     Дирекція, профспілковий комітет, педагогічний та студентський колектив, працівники КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» від щирого серця вітають голову предметно-циклової комісії соціально-економічних дисциплін Лекаря Анатолія Михайловича за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича в номінації «Наукові дослідження» за наукове дослідження «Семен Заболотний – борець за українську державність на Балтщині в добу Української революції» та бажають Анатолію Михайловичу подальших наукових звершень на педагогічній ниві!

1.1.jpg
1.2.jpg

     Дирекція, профспілковий комітет, педагогічний та студентський колектив, працівники КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» від щирого серця вітають квартет «Vil`ni» (Анну Димовську, Ростислава Димовського, Анну Шиліну, Людмилу Бронзель) з отриманням Першої премії у Міжнародному українсько-канадському конкурсі мистецтв «Шлях до успіху» та бажають учасникам квартету творчої праці щодо збереження та розвитку культури України.

2.1.jpg
2.2.png

     У ніч на 14 січня Україна зустрічає Новий рік за старим стилем. Вечір з 13 на 14 січня – Щедрий вечір. Щедрування – давня слов’янська традиція, яка в Святий вечір об’єднує всі покоління.

     13 січня 2023 року викладачі предметно-циклової комісії мистецтва,  студенти 21 групи та учнів 4 класу структурного підрозділу педагогічного коледжу з Новорічними та різдвяними святами привітали трудовий колектив та студентську молодь закладу освіти. Завдяки нашим талановитим колегам, студентській та учнівській молоді засобами мистецтва пропагуються  давні традиції та культура  українського народу.

                                         Зібрані кошти під час свята підуть на підтримку ЗСУ!

                                                                   Все буде Україна!

3.1.JPG
3.3.JPG
3.2.jpg
3.4.JPG
3.5.JPG
3.6.jpg
3.7.jpg

   Педагогічний колектив КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» завжди відкритий для спілкування з батьками. Тому в п’ятницю, 27 січня 2023р., в бібліотеці закладу освіти відбувся всеобуч батьківської громади. Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк, завідувач  навчально-методичною  лабораторією бакалаврату Катерина Подуфалова, психолог Валерій Іванов, вихователь студентського гуртожитку Софія Козачинська, голова студентської ради Ірина Карабіненко надали фахову цілеспрямовану допомогу батькам у вихованні здорової, соціально адаптованої, всебічно розвиненої особистості дитини. Провели консультацію щодо взаємодії батьків і дитини в умовах дії правового режиму воєнного стану.

                                              Ми разом! Ми єдині! Ми сильні! Ми – це Україна!

1.JPG
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

     Дякуючи Збройним Силам України в КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 7 лютого 2023р. відкрито персональну виставку творчих робіт студентки 35 групи Олійник Анастасії. Бажаємо художниці-аматору подальших творчих успіхів і визнання праці.

                                                          Ми сильні! Ми вільні! Ми – Україна!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg

    Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

    Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.

   21 лютого 2023р. в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» студенти чергової 32 групи провели виховний захід «Українська мова – мова Перемоги!», до якого долучилися викладачі коледжу та студенти І-ІІ курсів.

                                                               Боролися! Боремося! Поборемо!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
7.jpg
9.jpg
4.jpg
6.jpg
8.jpg
10.jpg

    У нашому коледжі навчається цікавий творчий хлопець із Кодимщини. Це студент 32 групи Юрій Бойко. Він любить музику, спів, гумор та рукоділля. Темою своєї курсової роботи обрав навчання обробці фетру в початкових класах і виявив бажання взяти участь у міжнародному конкурсі "Торонто", виготовивши аплікацію з фетру, яка посіла 1-ше місце.

    Ідею підказала Юрію я, як керівник. Мене захоплює і розчулює та потужна сестринська підтримка, котру надає Україні Польща весь час війни, тому на композиції, яку студент назвав "Символічна гармонія України і Польщі", зображені дві пташки-сестрички в кольорах прапорів наших держав.

   Окрім фетру, в роботі використаний фоаміран та стрази. Для виготовлення тла використана техніка витинанки ножем.

Вітаю Юрія і дякую за творчу співпрацю!

Викладач мистецтва Меленишин Н.Б.

1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg

   Дякуючи Збройним Силам України Комунальний заклад «Балтський педагогічний фаховий коледж» продовжує свою роботу в системі онлайн.

   28 лютого 2023р. в актовій залі педагогічного коледжу відбулася нарада при директорі, під час якої заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк проаналізувала Закон України № 2806-IX від 01.12.2022р. «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню). Практичний психолог Валерій Іванов надав психологічні рекомендації викладачам щодо профілактики мобінгу в закладі освіти. В обговоренні виступила голова студентської ради Ірина Карабіненко, яка проаналізувала проблеми булінгу в студентському колективі.

                                                          Разом до Перемоги! Все буде Україна!

1.jpg
3.jpg
2.jpg
4.jpg

    З метою недопущення проявів агресії, дестабілізаційної поведінки та порушень з боку представників молоді Одещини, критичного ставлення до діяльності неформального об’єднання «ЧВК «Редан» в бібліотеці КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 6 березня 2023р. відбулася зустріч активу академічних груп, студентської ради із старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції відділення поліції № 1 Подільського РУП ГУНП в Одеській області майором поліції Владиславом Андрюшковим та інспектором сектору кадрового забезпечення Анною Скоцеляз.

               Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в системі офлайн!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

    Бакан Катерина - творча студентка Балтського педагогічного коледжу, яка навчається у 31 групі. Дівчина виявила бажання взяти участь у Всеукраїнському конкурсі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Результатом її копіткої праці стала композиція "Українські котики", де стилізовано і по-дитячому зображена війна в Україні. Російські миші атакують, однак дружні українські котики дають відсіч і врешті знищать усіх агресорів. Аплікація виконана з фетру із вишитими деталями, доповнена стразами, а обрамлення сплетено зі стрічок.

                        Дякую Катерині за творчу співпрацю! Вітаю з 1-м місцем у конкурсі!

                                    Кожному з нас бажаю бути сміливим українським котиком

                                                                                                                              Викладач Наталія Меленишин

1.jpg
3.jpg
2.jpg
4.jpg

     За ініціативи Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації 9 березня 2023р. відбулася онлайн нарада з питань запобігання поширенню негативних субкультур, зокрема ПВК «Редан», за участі фахівців Головного управління Національної поліції в Одеській області. В нараді взяла участь заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк.

200.jpg

    Діяльність практичного психолога має багатокомпонентну структуру. Одним із основних завдань такої діяльності є забезпечення психологічного і соціально-педагогічного супроводу студентів, котрі мають проблеми з поведінкою.

    10 березня 2023р. відбулася спільна нарада практичного психолога Валерія Іванова, кураторів груп, вихователів студентського гуртожитку на чолі з заступником директора з гуманітарної освіти та виховання Притуляк Т.С. Практичний психолог надав рекомендації вихователям і кураторам щодо роботи зі студентами з девіантною поведінкою.

1.jpg
2.jpg

    З метою координації виховної роботи з питань профілактики правопорушень та девіантної поведінки, формування потреби здорового способу життя, пропаганди здорової та безпечної поведінки здобувачів освіти, зміцнення морально-етичних норм, протидії залучення молоді до вживання алкогольних, наркотичних, психотропних речовин, тютюнопаління, з метою недопущення насилля над особистістю молодої людини, протидії булінгу (цькуванню), з метою формування професійних компетентностей, моральних рис особистості майбутнього вчителя Нової української школи, створення безпечного і здорового освітнього середовища в КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» дії Координаційна рада з профілактики правопорушень. Так, 10 березня 2023р. на черговому засіданні координаційної ради розглядалося питання булінгу серед студентської молоді.

    Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати в режимі офлайн. Все буде Україна!

331445161_1400338447393124_9011150335345025060_n.jpg

   22 березня 2023р. в КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулося відкриття виставки картин креативної та творчої викладачки Меленишин Н.Б. Саме слова В.Зеленського, Президента України» стали гаслом, під яким відбувається виставка «Світло переможе темряву, добро переможе зло, життя переможе смерть, а отже, неодмінно переможе Україна!». Бажаємо Наталіє Борисівні творчих успіхів під мирним УКРАЇНСЬКИМ небом! Все буде Україна!!!

1.jpg
3.jpg
5.jpg
7.jpg
2.jpg
4.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg
bottom of page