top of page

Духовно - моральне виховання

     23 серпня – в День Державного Прапора України колектив викладачів, працівників закладу освіти взяв участь у святкуванні! Все буде Україна!

1.jpg

      27 вересня 2022 року в педагогічному коледжі відбулася чудова подія. Ми відкрили виставку картин під назвою «Балта – рідне місто моє», присвячену 496 річниці з дня заснування м.Балта. Символічно, що відкриття виставки відбулося напередодні професійного свята – Дня працівників освіти. Автором картин є наша молода, творча, креативна колега, випускниця закладу освіти 2005 року, викладач психолого-педагогічних дисциплін Маліношевська Анастасія Сергіївна. Бажаємо Анастасії Сергіївні творчих успіхів, професійного зростання, Мирного неба!

1.1.jpg
1.3.jpg
1.2.jpg
1.4.jpg

      Сьогодні у коледжі відбувся виховний захід для студентів 3 курсу бакалаврату, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

        Це була яскрава зустріч з художницею і майстринею Світланою Нані із смт Слобідка, що на Кодимщині.

    Світлана Миколаївна робить чудові флоромозаїки з насіння і круп, а також володіє багатьма іншими художніми техніками: ошибана, канзаші, квіти з ізолону...

       Передає свої уміння дітям, адже працює вчителем образотворчого мистецтва і технологій.

        Веде активне творче життя, організовує виставки та майстер-класи, бере участь у конкурсах, має багато нагород.

    Пані Світлана встановила національні рекорди України "Найбільша картина з зерна" і "Найбільша кількість авторських картин з природного матеріалу".

   Студенти послухали розповідь викладача Меленишин Наталії Борисівни про творчість майстрині, потім змогли поставити власні запитання героїні заходу. На завершення виготовили прикраси-підвіски у техніці флоромозаїки.

      Всі учасники заходу отримали велику порцію натхнення, естетичне задоволення і позитивні емоції.

      Пишаймося, що Україна має таких талановитих людей, цінуймо та підтримуймо їх!

2.1.jpg
2.3.jpg
2.2.jpg
2.4.jpg

                                             Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу «В ОБ’ЄКТИВІ КНИГА»!

     Наукова бібліотека імені Іллі Чавчавадзе Грузія м. Кутаїсі виступила ініціатором проведення Міжнародного конкурсу світлин «В ОБ’ЄКТИВІ КНИГА», метою якого стала зв’язок єдності наших намірів, що відповідають програмним цілям і стратегіям наших бібліотек, виявлення цікавих (ексклюзивних) світлин, які відображають людину в процесі читання та реалізуються згідно національних ідей наших країн, прагненням до миру і спокою в усьому світі та співпраці, співдружності у бібліотечній справі між нашими країнами, популяризація читання, книги засобами мистецтва фотографії, з метою сприяння культурному розвитку студентської молоді у міжнародній співпраці. Критерієм оцінки робіт був зміст, який відображав тему конкурсу оригінальність ідеї, якість виконання. Загальне керівництво здійснювала наукова бібліотека Грузії іменні Іллі Чавчавадзе. Участь у конкурсі взяли користувачі обох бібліотек.

       В загальному маємо 55 світлин які були представлені на конкурсі.

       За підсумками конкурсу переможцями стали:

- Пирогівський Дмитро - учень 4 класу Структурного підрозділу Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж»

посів 1 місце у Міжнародному конкурсі «В об’єктиві книга» у номінації «Фантастичне фото»;

- Зубарєва Ганна Федорівна - бібліотекар Комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» здобула 1 місце у номінації «Війна і мир»;

2 місце у Міжнародному конкурсі «В об’єктиві книга» здобув студент 32 групи - Єні Олександр.

У номінації «Книга у моєму житті» перемогу розділили між собою три учасника: студент 23 групи - Ребрій Олександр, студентка 21 групи - Ліщенюк Вікторія, студентка 32 групи - Ковбель Ганна.

У номінації «Моя бібліотека» перемогу отримали студенти 35 групи:

Танасійчук Богдан, Коєва Валентина, Сорочинський Денис, Полякова Катерина.

За активну участь у Міжнародному конкурсі «В об’єктиві книга», за найбільшу кількість надісланих фото отримали подяку і великий смачний торт учні 4 класу. Дякуємо за надзвичайно гарні фото.

          Всі переможці отримали цінні грошові подарунки та солодощі за призові місця. Вітаємо наших переможців!!!!

3.1.jpg
3.3.jpg
3.5.jpg
3.2.jpg
3.4.jpg
3.6.jpg
3.7.jpg

       Участь у конкурсі - це завжди корисний та цікавий досвід. Викладач технологій Меленишин Наталія Борисівна дякує студентці 42 групи Ганні Василіцькій за творчу співпрацю у виготовленні витинанки з елементами аплікації "Садок вишневий коло хати", яку достойно оцінили журі міжнародного конкурсу "Tatra of stars 2022" – 1

4.1.jpg
4.2.jpg
4.3.jpg
4.4.jpg

    День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні   

9 листопада.

    За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

   Не залишилися осторонь відзначення цієї дати і студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Тому здобувачами освіти І- го курсу першого (бакалаврського) рівня було проведено виховну годину на тему: «Наша мова - солов'їна».

     Бажаємо процвітання нашій українській мові, аби кожен громадянин грамотно володів державною мовою, збагачував її престиж, адже - це обов'язок кожного, хто вболіває за державу, її цілісність та розвиток.

5.1.jpg
5.2.jpg

Дякуючи нашим ЗСУ,

9 листопада 2022 року, ми мали змогу провести вечір присвячений

Дню української писемності та мови «Солов'їне шоу».

Швидко, весело та цікаво промайнув час у STUDHOUSE студентського гуртожитку БПФК.

Перемогла дружба та віра в Перемогу!

Україна понад усе!

6.1.jpg
5.1.jpg
5.1.jpg
5.1.jpg

                                                                Радіодиктант національної єдності – 2022!

      9 листопада відбувся радіодиктант національної єдності-2022.

    Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови є не виставляння оцінок, а "спонукання до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури української мови”.

    У День української писемності та мови з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури учасники освітнього процесу КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» взяли участь у написанні всеукраїнського диктанту.

    Авторка тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності - українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. До методичної роботи над радіодиктантом вже традиційно долучилася мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.Читала текст народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

      Все буде Україна!

7.1.jpg
7.2.jpg
7.3.jpg
7.4.jpg
7.5.jpg

     13 листопада 2022 року в актовій залі КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» відбулися батьківські збори. Дирекція коледжу ознайомила батьків студентів 1 курсу інформацію про адаптацію здобувачів освіти до освітнього процесу та дотримання правил академічної доброчесності. Також у батьків була можливість поспілкуватися з кураторами академічних груп та вихователями студентського гуртожитку.

   Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення зборів! Дякуємо батькам за довіру своїх дітей педагогічному колективу коледжу.

Спільною працею наближаємо Перемогу!

Все буде Україна!

8.1.jpg
8.2.jpg
8.3.jpg
8.4.jpg

     14 листопада 2022 року, напередодні Дня студентського самоврядування, члени студентської ради на чолі з головою Карабіненко Іриною взяли участь у спільному засіданні з дирекцією та адміністрацією закладу освіти. Обговорювалися питання організації та проведення Міжнародного дня студентів, розподілу обов’язків між студентами-дублерами та дирекцією й адміністрацією педагогічного коледжу. Директор закладу освіти, Сергій Іванніков, побажав студентській раді успіхів в організації свята та висловив впевненість, що студенти гідно виконають покладені на них обов’язки.

                      Разом ми Переможемо! Все буде Україна!!!

9.1.jpg
9.2.jpg

     17 листопада у всьому світі відзначають День студента. Цього року це свято особливе для кожного з нас, у цей складний для всієї країни час ми вдячні ЗСУ, що завдяки їм, ми маємо можливість організувати це свято для мешканців гуртожитку КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж». Вихователі разом зі студентською радою оздобили хол гуртожитку та зробили гарну фотозону, де кожен має можливість зробити фото на пам’ять. Ми дбаємо не тільки про навчання , а й про психологічний стан студентів і саме через увагу, гарні емоції, бажання подарувати частинку тепла та уваги ми зробили маленькі святкові подарунки для кожного студента, які вони мали можливість отримати при виході на навчання!

               Тримаємо освітянський фронт! Все буде Україна!

10.1.jpg
10.2.jpg
10.3.jpg
10.4.jpg

     Життя переможе смерть, а світло – темряву (Володимир Зеленський).

     Дякуючи Збройним Силам України ми маємо унікальну можливість навчатися в режимі офлайн. Сьогодні ми продовжуємо відкривати таланти серед викладачів та працівників закладу освіти і відкриваємо фотовиставку авторських робіт викладача циклової комісії мистецтва Буяновської Віри Вікторівни та лаборанта Олійник Світлани Володимирівни. Основна тема фотовиставки – це відображення живої та неживої природи в яскравих фарбах, як утвердження життя.

     А головна ідея полягає в наступному «…росія не може забрати у нас світло, бо МИ і є СВІТЛО!!!»

      Віримо в Збройні Сили України! Все буде Україна!

11.5.jpg
11.1.jpg
11.2.jpg
11.3.jpg
11.4.jpg

     Дирекція, профспілковий комітет, педагогічний та студентський колектив, працівники КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» від щирого серця вітають голову предметно-циклової комісії соціально-економічних дисциплін Лекаря Анатолія Михайловича за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі імені Олени Теліги та Олега Ольжича в номінації «Наукові дослідження» за наукове дослідження «Семен Заболотний – борець за українську державність на Балтщині в добу Української революції» та бажають Анатолію Михайловичу подальших наукових звершень на педагогічній ниві!

1.1.jpg
1.2.jpg

     Дирекція, профспілковий комітет, педагогічний та студентський колектив, працівники КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» від щирого серця вітають квартет «Vil`ni» (Анну Димовську, Ростислава Димовського, Анну Шиліну, Людмилу Бронзель) з отриманням Першої премії у Міжнародному українсько-канадському конкурсі мистецтв «Шлях до успіху» та бажають учасникам квартету творчої праці щодо збереження та розвитку культури України.

2.1.jpg
2.2.png

     У ніч на 14 січня Україна зустрічає Новий рік за старим стилем. Вечір з 13 на 14 січня – Щедрий вечір. Щедрування – давня слов’янська традиція, яка в Святий вечір об’єднує всі покоління.

     13 січня 2023 року викладачі предметно-циклової комісії мистецтва,  студенти 21 групи та учнів 4 класу структурного підрозділу педагогічного коледжу з Новорічними та різдвяними святами привітали трудовий колектив та студентську молодь закладу освіти. Завдяки нашим талановитим колегам, студентській та учнівській молоді засобами мистецтва пропагуються  давні традиції та культура  українського народу.

                                         Зібрані кошти під час свята підуть на підтримку ЗСУ!

                                                                   Все буде Україна!

3.1.JPG
3.3.JPG
3.2.jpg
3.4.JPG
3.5.JPG
3.6.jpg
3.7.jpg

   Педагогічний колектив КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» завжди відкритий для спілкування з батьками. Тому в п’ятницю, 27 січня 2023р., в бібліотеці закладу освіти відбувся всеобуч батьківської громади. Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Тетяна Притуляк, завідувач  навчально-методичною  лабораторією бакалаврату Катерина Подуфалова, психолог Валерій Іванов, вихователь студентського гуртожитку Софія Козачинська, голова студентської ради Ірина Карабіненко надали фахову цілеспрямовану допомогу батькам у вихованні здорової, соціально адаптованої, всебічно розвиненої особистості дитини. Провели консультацію щодо взаємодії батьків і дитини в умовах дії правового режиму воєнного стану.

                                              Ми разом! Ми єдині! Ми сильні! Ми – це Україна!

1.JPG
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

     Дякуючи Збройним Силам України в КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» 7 лютого 2023р. відкрито персональну виставку творчих робіт студентки 35 групи Олійник Анастасії. Бажаємо художниці-аматору подальших творчих успіхів і визнання праці.

                                                          Ми сильні! Ми вільні! Ми – Україна!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
bottom of page