Студентський гуртожиток

Студентський гуртожиток
168068075_106057161586794_5444629099901027745_n.jpg

«Чим досконаліше виховання, тим щасливіші    народи»                                       К.Гельвецій

    Переступивши поріг коледжу, Ви  завітаєте до студентського гуртожитку, де Вас зустріне  прекрасний колектив: вихователі, чергові по гуртожитку, на чолі з  завідуючою студентського гуртожитку,  а також прекрасна атмосфера, студентське кафе «Studhaus», в якому можна випити філіжанку ароматної  кави, поспілкуватися й просто відпочити після продуктивного дня.  При вході в гуртожиток Вас  зустрічає краса, яку створюють прекрасні люди – трудовий колектив. В цьому можна впевнитися одразу ж, переступивши поріг.

  Тут створені всі умови для повноцінного життя, навчання, відпочинку студентської молоді, також кожен мешканець гуртожитку має можливість займатися спортом і підтримувати здоровий спосіб  життя, адже наявними є тренажерна та хореографічна зали.

  За довгу історію нашого навчального закладу, для сотень студентів гуртожиток перетворився на другий дім, де проходять студентські будні, у вільний від навчання час, де створюються й реалізуються найцікавіші історії та формуються навички поваги до оточення, вміння знаходити спільну мову та компроміс у вирішенні будь-яких побутових питань зі співмешканцями,  молодь набуває найважливіші знання з приводу самостійності, самовідповідальності

й самоконтролю.

  • Студентський гуртожиток КЗ "Балтський педагогычний фаховий коледж"

Ми на фейсбук Facebook