top of page

Електронний каталог

     Електронний каталог на сайті бібліотеки КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" містить бібліографічні описи документів фонду. 
Увага! Електронний каталог не є електронною бібліотекою – в ньому не представлені повні тексти книг, статей та аудіовізуальних видань.
    Електронний каталог містить бібліографічну інформацію про друковані видання (книги, брошури, періодичні видання та видання, що продовжуються, образотворчі видання, карти, схеми, ноти, документи на новітніх носіях інформації з усіх галузей знань, виданих українською, російською, англійською та іншими мовами. Він відображає документи з 1949 р, містить близько 74 тис бібліографічних записів.
Алгоритм пошку в електронному каталозі:
1. Відкрийте систему ЕК.
2. Виберіть для себе основний тип пошуку (за назвою, автором, відділом УДК).
3. При необхідності скористайтесь алфавітно-предметним вказівником до систематичного каталогу.
4.Через пошук знайдіть видання.
5.Пошук через фільтр всіх видань.
6.Формування списку в алфавітному порядку.
7.Пошук потрібного видання.

 Мета бібліографічного обслуговування читачів бібліотеки коледжу - навчити студентів користуватися електронною ресурсною базою бібліотеки- електронним каталогом ( ЕК ), електронними тематичними картотеками ( ЕТК ) та довідковим фондом; розвинути вміння практичного використання довідників та системи каталогів і картотек  для пошуку інформації; виховувати навички бібліотечного користувача. 
  Потужна ресурсна база бібліотеки коледжу                   

(документний фонд, довідково-пошуковий апарат) зумовила удосконалення організації обслуговування. 

  З метою швидкісного пошуку літератури, автоматизації  багатьох технологічних бібліотечних операцій з 2009 р.

впроваджено ведення електронного  систематичного та абеткового каталогу, продовжується робота по складанню та редагуванню електронних тематичних картотек. Це надало нові можливості, щодо забезпечення ефективності самостійної навчально-пізнавальної роботи студентів.

bottom of page